Hainutele copiilor mei
vineri, 7 septembrie 2012
Hainute de iarna
Salopeta bebe, in stare foarte buna, de la C&A;
40 lei
-------------------------------------------------------
Canadiana pentru fete Dechatlon, in stare foare buna;
50lei
----------------------------------------------------------
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu